Akçaburgaz Mah. Yazıcıoğlu Cd. No:55 Kat:1 Esenyurt/İstanbul
0216 576 61 33-34

Hakkımızda

SETEM MAKİNE

SETEM MAKİNE, köklü geçmişi, vizyonu ve misyonu ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. Faaliyet alanında her zaman yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Firmamız 1979 yılında Saim ETEM tarafından Elazığ’da Ayşehan Tavukçuluk adı ile Doğu bölgemizdeki ilk yumurta tavukçuluğu firması olarak kurulmuş, 1989 yılından itibaren İstanbul’da faaliyetlerine devam ederek “BİM, Migros, Carrefour, Metro, Gima” vb. ulusal firmalarla uzun süre çalışmış, 2009 yılında ambalaj ve makine sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

SETEM MAKİNE, yüksek kalite politikası, müşteri odaklı hizmeti, profesyonel kadrosuyla yumurta ve ambalaj sektöründeki yerini almış ve ağırlıklı olarak PET-PVC (15’li, 10’lu, 6’lı olarak) yumurta viyolü üretimi ve satışı yapmaya başlamıştır.

Sektörde yaklaşık 40 yıla yakın birikimi olan firmamız büyüme stratejileri izleyerek nihai tüketiciye en kaliteli hizmeti verme konusunda hedeflerine ulaşmak için teknoloji üretme ve yaygınlaştırma yatırımlarına devam etmektedir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren firmamız, ısı ile vakumlama yöntemi ile yapılan ambalajlamanın getirdiği problemleri görmüş, kurumsal bilgi ve tecrübelerini gıda sektörüne uygulamak için 2011 yılında yeni bir AR-GE hamlesi ile SETEM Soğuk Kenetlemeli Otomatik Yumurta Paketleme Makinesini ortaya çıkarmıştır.

TPE (Türk Patent Enstitüsü) tarafından korumaya alınan proje;

Yumurta paketleme alanında piyasaya katma değer üreten yepyeni bir boyut kazandırmıştır. Bugün SETEM MAKİNE; gıda, ambalaj ve makine sektöründe 4000 m2’lik kapalı alanda, deneyimli mühendis ve teknisyen kadrosu ile makine üretimine ve geniş servis ağı, kalifiye personeli ve 12 araçlık dağıdım filosu ile yumurta pazarlama faaliyetlerine devam etmektedir.

Yeni nesil soğuk kenetlemeli yumurta paketleme makinesi ile yumurtalar;

daha sağlıklı ve uzun ömürlü…

Top